Про нас

Про компанію


CargoSupport – Коммерческое предложение

Компания «ПП КАРГО СУППОРТ» акредитована у Державній авіаційній службі України як агент з продажу авіаційних вантажів, має свідоцтво митного брокера Україна, надає послуги Преп-центру в США для роботи з Амазон США. Наш європейський офіс виконує широкий спектр послуг доставки, зберігання, митного оформлення, робота з Амазон Нідерланди та дроп-шипінг по країнах ЄС, а також інші необхідні кваліфікації для здійснення успішної зовнішньоекономічної діяльності. Мета нашого підприємства – розвиток та підтримка українського бізнесу у сфері міжнародної торгівлі. Команда Карго Супорт прагне організувати міжнародну логістику та митні процедури так, щоб для наших клієнтів не було меж між країнами та ринками.

Наша місія — підтримка підприємців у сфері міжнародної логістики та розвитку українського бізнесу.
Мінімальна цінова пропозиція

Мінімальна цінова пропозиція

Дотримання заявлених термінів

Дотримання заявлених термінів

Гарантія надійності

Гарантія надійності

Наші послуги

🚚 Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом — це перевезення як окремим автомобілем, так і у складі збірного вантажу для експортно-імпортних операцій. Автомобільні вантажні перевезення – це завжди швидко, якісно та при цьому порівняно недорого. Професійні логісти спланують оптимальну схему перевезення вашого вантажу. У тому, що вантаж буде доставлений у цілісності та безпеці, в обговорене місце, можете навіть не сумніватися.

Міжнародні відправлення вантажів автомобільним транспортом користуються величезною популярністю серед компаній, що займаються виробництвом або реалізацією товарів. Максимальна вага стандартного перевезення – 20 тонн, а мінімальна 100 кг. 100 кг.

Види автомобільних вантажоперевезень

🚛 Грузовые перевозки по Европе автомобильным транспортом

Вантажні перевезення по Європі автомобільним транспортом — перевезення як окремим автомобілем, так і у складі збірного вантажу між країнами Європейського Союзу. Цей вид транспортування між країнами ЄС має свої особливості. У зв’язку з тим, що в межах Європейського Союзу немає процедур митного оформлення, вантажні автомобільні перевезення відбуваються значно швидше.

Вартість перевезень вантажів Європою залежить насамперед від країни, ваги, габаритів та відстані перевезення вантажу. Наші спеціалісти розроблять найбільш прийнятну логістичну схему з урахуванням особливостей товару, законодавства Євросоюзу, оптимальних термінів та обґрунтованих витрат. д.

✈️ Грузовые авиационные перевозки

Авіа перевезення вантажів – найшвидший спосіб доставки вантажу з однієї точки світу до іншої. Вантажні перевезення літаком затребувані завдяки своїй універсальності та можливості забезпечити швидку доставку вантажу на дуже великі відстані. Це найбільш мобільний спосіб транспортування і має відмінне співвідношення вартості та термінів доставки. Наша компанія співпрацює з відомими вітчизняними та світовими перевізниками, що дозволяє пропонувати нашим клієнтам вигідні тарифи на авіаперевезення по світу , незалежно від дальності транспортування. Ми гарантуємо швидкі, надійні та за вигідними тарифами авіаперевезення. Відправлення проходить під постійним контролем наших фахівців, що гарантує дотримання графіка доставки, прийнятну вартість та збереження вантажу.

🚢 Морские грузовые перевозки

Це найпопулярніший вид транспортування вантажу на далекі відстані. Завдяки морським вантажоперевезенням можна доставляти як великі партії тоннами в окремих контейнерах 20 фут/ 40 фут/ 40 HQ, так і у складі збірного вантажу від 50 кг. Оптимальні маршрути транспортування дозволяють нам надавати максимальний сервіс нашим клієнтам та забезпечувати кращі умови транспортування вантажів морем.

«CargoSupport» надає сервіс доставки збірних вантажів через Європейські морські порти,що скорочує транзитний час, значно розширює географію, а таки мінімізує витрати на перевезення. Відмінною особливістю нашої компанії є те, що ми пропонуємо своїм клієнтам весь комплекс послуг, включаючи митне оформлення та оптимальні тарифи на доставку та обслуговування.

✍ Таможенно-брокерские услуги

Товар, який переміщується з однієї країни до іншої, повинен переміщатися за законами обох країн і супроводжуватися разом із затвердженим пакетом документів. Розібратися в тонкощах митного оформлення вантажів допоможуть наші професіонали митні брокери з багаторічним досвідом.

Наша компанія має державну акредитацію митного брокера та входить до реєстру митних представників України. Ми працюємо з різними режимами: Експорт, Імпорт, Тимчасове ввезення / вивіз, Реекспорт, Реімпорт, Давальницька сировина, Розмитнення легкових автомобілів, Робота з фізичними особами, підприємствами, індивідуальними підприємцями.

📦 Экспресс-перевозки (курьерская доставка)

Ми співпрацюємо з різними кур’єрськими компаніями FedEx, UPS, DHL і т.д., і можемо надати якісний сервіс. Кожна з цих міжнародних кур’єрських служб має свої переваги та особливості. Наша команда знає всі тонкощі роботи з такими компаніями, які є «підводні камені», як уникнути додаткових витрат, необхідні документи та вимоги до перевезення. Ми знаємо як зробити Експрес-перевезення для Вас швидко, надійно, з мінімумом перешкод. Ми надаємо послуги не тільки з експрес-перевезення, а також повний супровід, відстеження, контроль доставки до дверей.

Ⓐ Доставка на Амазон

Доставка на Амазоні в США може бути виконана авіа і морськими вантажними перевезеннями. вартість, розміри та вага. За наявності цих даних ми можемо організувати доставку на Амазон, включаючи всі митні процедури..

Наши Клиенты

Особливістю нашої компанії є той факт, що ми надаємо послуги всім учасникам зовнішньоекономічної діяльності:

Фізичним особам підприємцям
Юридичним особам
Приватним особам

Принципи компанії

Основним принципом є її експортна орієнтація. Це означає, що ми прикладаємо максимум зусиль, свої отримані знання та навички, щоб допомогти підприємцям, які виходять із власним продуктом на інші ринки.

Ми надаємо безкоштовні консультації, допомагаємо підготувати правильний та повний пакет документів, вибрати оптимальний спосіб міжнародного перевезення вантажів в рамках певного бюджету та в заданий проміжок часу.

Завдяки високому професіоналізму, відповідальному підходу до роботи наша компанія може запропонувати рішення для виконання складних транспортних завдань, плануючи, оптимізуючи витрати та демонструючи гнучкий та індивідуальний підхід. Ми завжди готові надати вам найкращі умови з логістики ваших товарів, використовуючи наш багаторічний досвід та розуміння ринку та завжди діємо в інтересах клієнта та надаємо якісні послуги, заздалегідь повідомляємо про ризики , специфіку роботи та іншу важливу інформацію.

Ми працюємо лише з офіційними вантажами. Усі вантажі, з якими ми працюємо, повинні пройти митні процедури, передбачені законодавством. При цьому тип та складність завдання не мають для нас жодного значення. Ми гарантуємо точне дотримання митних норм, законодавства України та міжнародних правових актів.

Ми можемо організувати
  • забір вантажу у продавця;
  • зробити митне очищення в країні відправлення;
  • організувати міжнародне перевезення;
  • митне оформлення вантажів у країні призначення;
  • адресна доставка одержувачу.
Митне оформлення — це не так складно, як може здатися або як склалися стереотипи, але за допомогою професіоналів завжди легко можна вирішувати подібні питання.

Наше представництво у Нідерландах

Компанія Onylogis у Нідерландах входить до частини нашого холдингу. Основний напрямок діяльності Онілоджіс – це автоперевезення в середині Європи. Завдяки даному підприємству наша команда отримала Нові можливості, і ми перетворилися на міжнародну групу компаній. Наявність великої кількості партерів-перевізників дозволили розширити географію перевезень і знизити вартість перевезень для наших клієнтів як всередині Європи, так і в Україну.

Ми гарантуємо професіоналізм, високу якість роботи, індивідуальний підхід. Нам дорогий кожен клієнт!

info@cargosupport.com.ua

Сертифікат IATA Cargosupport
Сертифікат продажу вантажних авіаперевезень
Витяг з реєстру митних брокерів Карго Суппорт