Головна

Морські
перевезення

Детальнiше

Автомобільні перевезення

Детальнiше

Вантажні
авіаперевезення

Детальніше

Митно-брокерські
послуги

Детальніше

Внутрішньоєвропейські перевезення

Докладніше

Мультимодальні
перевезення

Детальніше

Написати нам


досвід роботи

міжнародні офіси

країн з нашими агентами

постійні клієнти

Международные грузовые перевозки - Cargo Support

Карго Супорт здійснює вантажні перевезення у 220 країнах світу, входить до групи міжнародних транспортно-експедиційних компаній, з офісом в Україні та Нідерландах. Таке географічне розташування дозволяє надавати якісний сервіс у сфері міжнародних вантажних перевезень. Ми об’єднуємо українських та європейських автомобільних перевізників, використовуємо морські та авіаційні порти Європи для оптимізації грошових витрат та логістичних процесів.

ПРАЦЮЄМО РАДІ ЗАГАЛЬНОГО РЕЗУЛЬТАТУ РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Шановні партнери,
Команда Карго Супорт продовжує працювати. З першого дня заснування підприємства нашими основними принципами були бойкот імпортно-експортних операцій із росією та максимальна підтримка українського бізнесу. Сьогодні ці принципи набули ще більшого змісту і надихають нас працювати, адаптуватися до нових умов та будувати оптимальні логістичні ланцюги.

Наші доступні послуги для комерційних вантажів:

 • Митно-брокерські послуги у Західній Україні, Одеса, Київ.
 • Автоперевезення вантажів міжнародного сполучення та територією України.
 • Морські перевезення вантажів через європейські порти.
 • Авіаперевезення вантажів із використанням європейських аеропортів.

Важливо знати, як ми допомагаємо українському бізнесу

 • Ми надаємо якісний сервіс;
 • Ми контролюємо відвантаження та доставку товарів на всіх етапах;
 • Ми працюємо лише офіційно;
 • Всі вантажі проходять усі митні процедури;
 • Мы консультируем и проверяем все документы бесплатно;
 • Всегда ищем лучшую логистическую опцию и предлагаем альтернативные варианты.

Помощь с гуманитарными грузами телеграмм +380930031926

Будемо раді розпочати нашу з Вами співпрацю та відповісти на будь-які Ваші запитання. Персональний консультант візьме на себе весь клопіт з оптимізацією логістики, витрат та документального супроводу доставки вантажів!

phone+380664503545

computer  info@cargosupport.com.ua

Розсилка Блога про міжнародні перевезення та логістику Cargo Support

Послуги

Онлайн сервіс

 • Онлайн розрахунок вартості послуг вантажного терміналу Бориспіль

 • Онлайн-калькулятор авіаперевезення вантажів з аеропорту Бориспіль до США в аеропорти: Нью-Йорк(JFK), Маямі (MIA), Денвер (DEN), Лос-Анджелес (LAX), Канзас- Сіті (MCI), Даллас (DFW), Міннеаполіс (MSP), Сіетл (SEA), Сан-Франциско (SFO), Чикаго (ORD), Атланта (ATL)

 • Онлайн-калькулятор обсягу та об’ємної ваги вантажів.


Новини

Нотатки логіста | Авто доставка вантажів

Ви шукаєте зручне рішення по авто доставці товару з Європи чи України? Хочете зменшити витрати на міжнародну логістику? Компанія Карго Супорт готова поділитися досвідом та лайфхаками у сфері автоперевезень.Перше: перед тим як розпочати організацію авто доставки вантажу, зверніть увагу на габарити, вагу та характер упаковки. Залежно від цих параметрів можна заощадити на доставці вантажу. Малогабаритний

Морські перевезення з Китаю

Морське перевезення вантажів є найпопулярнішим способом транспортування при доставці з Китаю. Тим не менш, існують багато нюансів пов’язані з доставкою з Китаю, які ми розглянемо нижче.Особливості логістики при морських перевезенняхНалагоджені механізми логістики необхідні як у зоні діяльності судноплавної компанії, що є ключовою ланкою в системі морських перевезень, так і її зовнішніх ринкових взаємодіях, зокрема, в

Особливості авіадоставки вантажів до Канади з України

Канада – друга за географічним простором країна Миру, але 90% її населення проживає вздовж кордону зі США в смузі всього 200 км, залишаючи більшу частину гігантської території в 9,9 млн. км² чимось на зразок гігантського заповідника. Як і слід очікувати у великій та малонаселеній країні авіатранспорт є дуже важливою частиною канадської економіки. Особливості вантажоперевезень у

Авіаперевезення Вантажів | Авіадоставка

Вантажні авіаперевезення – це швидкий, економічно ефективний, а також надійний метод транспортування товарів на великі відстані за порівняно невеликий проміжок часу.Ми живемо у світі, який глобально пов’язаний з використанням високих технологій, однією з яких є авіаперевезення. Для авіаперевезень характерно те, що відстані не є проблемою і цей вид транспортування дозволяє доставити вантаж у різні частини

Географія


Компанія CargoSupport співпрацює з надійними автоперевізниками, судноплавними та авіалініями, володіє широкою агентською мережею у більш ніж 150 країнах. Ми прагнемо організувати сервіс вантажоперевезень таким чином, щоб наші клієнти отримали персональні умови, скоротили зусилля на доставку та митне оформлення в країнах Європи, СНД, Близького Сходу, Азії, Америки.

Також надаємо складські послуги в Польщі, Китаї та США для комплектації вантажу або організації мультимодального постачання.

Ми працюємо заради Вашого результату!