Вантажоперевезення з Європи в Україну

Вантажоперевезення з Європи в Україну

Вантажоперевезення з Європи в Україну

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом — один із найпопулярніших видів вантажних перевезень.
Основні переваги:

  • оперативність доставки;
  • максимально гнучкі графіки та маршрути доставки;
  • повний контроль над вантажем та своєчасне;
  • інформування про статус відправлення;
  • гнучкий розклад та транспортне планування;
  • щодо невисока ціна.

Компанія «CargoSupport» пропонує послуги з доставки вантажів з Європи в Україну будь-яким видом транспорту. Вартість залежить від дальності, маршруту, характеру вантажу (небезпечний, швидкопсувний, негабаритний тощо), способу транспортування.

Доставка генерального вантажу обходиться дешевше за збірний, оскільки із загальної суми виключаються витрати на консолідацію. Ми виконуємо вантажоперевезення з Європи в Україну швидко, безпечно та за адекватною вартістю.

Перевозимо товари на будь-яких умовах INCOTERMS, у тому числі «з заводу» (EXW) та до дверей одержувача. Наші логісти знаходять оптимальні рішення навіть для складних завдань, оптимізуючи фінансові та часові витрати.

Список країн Європи, з якими ми працюємо

Ви шукаєте доставку з Нідерландів, Німеччини або Швейцарії? У вас вантаж з Австрії, Німеччини чи Словаччини? Ми гарантуємо завантаження вашого вантажу у будь-який робочий день з будь-якого міста. У деяких випадках ми також забезпечимо навантаження та доставку вантажу у святкові дні.

Для забезпечення найвищої якості обслуговування наші автомобілі відправляються з Німеччини, Бельгії, Люксембургу та Нідерландів та інших країн Європи.

Перевезення вантажів авто транспортом з цих країн займає 2-5 робочих днів, при цьому забезпечується повна доставка вантажів від дверей до дверей.

Вантажні автомобільні перевезення виконуються відповідно до вимог конвенції CMR з доставкою «від дверей до дверей». Також ми забезпечуємо перевезення небезпечних (ADR) вантажів.

Ддодаткові послуги, що надаються CargoSupport:

  • митне оформлення;
  • перевезення нестандартних вантажів;
  • обробка вантажів ADR;
  • консультації.

Якщо ви хочете покращити систему транспортної логістики і зараз плануєте великомасштабні проекти, то CargoSupport може стати надійним партнером у галузі транспортних та логістичних послуг.

Послуги перевезення вантажів з/в Європу

Наші співробітники допоможуть оптимізувати маршрут перевезення. Ми щодня стежимо за доставкою та контролюємо кожен напрямок транспортування. Вантажні перевезення автомобільним транспортом з Європи здійснюються у найкоротші терміни за оптимальною логістичною схемою, що складається індивідуально для кожного клієнта.

Наші фахівці успішно здійснюють вантажоперевезення будь-якого рівня складності завдяки використанню сучасного автопарку та багаторічному професійному досвіду роботи в транспортній галузі. Наша найбільша цінність — це наші клієнти, тому ми постійно розвиваємо наші послуги, такі як розширення географічної пропозиції та транспортних послуг, підвищення кваліфікації наших співробітників, впровадження різноманітних інновацій для зниження транспортних витрат та покращення якості вантажних перевезень.

Для отримання детальної інформації про вантажні автомобільні перевезення до Європи, ціни, умови доставки вантажів ви можете зв’язатися з нами за телефоном.

phone+380664503545

  info@cargosupport.com.ua

Види вантажоперевезень