Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Кожна країна має свої особливості у митному оформленні головним завданням є легально провести розмитнення, дотримуючись всіх законодавчих норм і правил. Товар, що переміщується з однієї країни до іншої, повинен переміщатися за законами обох країн і супроводжуватися разом із затвердженим пакетом документів. Ввезення/вивезення товарів за межі України дозволяє бізнесменам налагодити міжнародні контакти із закордонними партнерами, тим самим розширюючи межі свого бізнесу.

Про можливі проблеми з митним оформленням вантажів чули навіть ті, хто ніколи не займався експортом чи імпортом товарів. І найчастіше проблеми виникають при оформленні документів. Вони відбуваються через регулярно мінливе законодавство, за яким буває складно встежити. Саме тому оформлення доставки через митного брокера, незважаючи на додаткові витрати, в кінцевому результаті дозволяють заощадити та підстрахуватися. Допомога професіоналів, що володіють необхідними юридичними знаннями та досвідом, дозволяє уникнути втрат часу та грошей та забезпечити результативність регламентованих законом процедур.

Митний брокер

Митно брокерські послуги – це вид діяльності, при якому взаємодіють замовник та митне підприємство. Це підприємство посередник називають митним брокером. Він від імені замовника здійснює митне оформлення або розмитнення товарів, що переміщуються через кордон України, та має ліцензію на право здійснення митної брокерської діяльності, видану Держмитслужбою України. Мета його діяльності – швидко та без проблем оформити вантаж на митниці. приватній особі чи організації. Головним завданням митного брокера є забезпечення якісної співпраці торгових компаній із державними митними органами України.

Митно-брокерські послуги у Києві

Імпорт та Експорт

Митно-брокерські послуги включають повне узгодження процесу перетину вашими товарами кордону. Ми надаємо широкий спектр послуг з митного оформлення від професійних консультацій та підготовки необхідної документації до вирішення питань про транспортування та зберігання вантажу. CargoSupport пропонує позбавити наших клієнтів зайвого клопоту, переживань, грошових витрат і тимчасових втрат. Наша компанія має державну акредитацію митного брокера та входить до реєстру митних представників України.

Переваги компанії «CargoSupport»

Мінімальна цінова пропозиція

Мінімальна цінова пропозиція

Дотримання заявлених термінів

Дотримання заявлених термінів

Гарантія надійності

Гарантія надійності

Митно брокерські послуги в Києві, спектр яких надається компанією Cargo Support, дозволяють швидко вирішити всі складнощі і зняти питання на митниці, включаючи складання необхідних документів.

Послуги митного оформлення вантажів є невід’ємною процедурою, що супроводжує міжнародні транспортні перевезення, які так само надає наша компанія.

Наші Клієнти

Особливістю нашої компанії є той факт, що ми надаємо послуги всім учасникам зовнішньоекономічної діяльності:


Індивідуальними підприємцями
Юридичними особами
Фізичними особами
Ми гарантуємо професіоналізм, високу якість роботи, індивідуальний підхід. Нам дорогий кожен клієнт!

Короткий перелік послуг, які надає наша компанія:

 • Консультація на всіх етапах ЗЕД;
 • Акредитація (постановка на облік) підприємств;
 • Робота з фізособами;
 • Розрахунок усіх митних платежів;
 • Митне оформлення вантажів у різних митних режимах;
 • Оформлення дозвільних документів.
 • Заповнення товаросупровідних та товаротранспортних документів (TIR-Carnet, CRM);
 • Розмитнення легкового автомобіля.

Якщо Ви шукаєте якісні та оперативні митні брокерські послуги у Києві товарів з Європи, Азії, Америки та Австралії ми готові проконсультувати та допомогти оперативно розмитнити та доставити вантаж вже на склад клієнта.

phone+380664503545

  info@cargosupport.com.ua

Для попереднього розрахунку вартості митно-брокерських послуг ви можете замовити онлайн розрахунок, а потім звернутися до наших менеджерів за уточненнями.
×

Розрахунок вартості митно-брокерських послуг

   ❋ Поля обов’язкові для заповнення

Які переваги надають послуги митного брокера?

 • Оперативне вирішення питань щодо оформлення на митниці.
 • Зниження витрат на постачання товару.
 • Вилучення можливого простою транспортного засобу замовника.
 • Налагодженням процесу постачання, що збільшить обсяги експортно-імпортних операцій замовника.

Читати далі

Чому варто з вами співпрацювати?

При взаємодії з митними органами інтереси вашої компанії представлятиме професіонал, який знає всі тонкощі оформлення товарів. Це гарантує мінімальну ймовірність затримки продукції при проходженні митних процедур.

Скільки коштує митне оформлення вантажу? 

На вартість послуги митного оформлення впливають багато факторів. Експорт чи імпорт товарів. Складність оформлення залежить від специфіки вантажу. Кількість артикулів у специфікації та кодів ТН ЗЕД товарів. Розцінки у кожному випадку розраховуються індивідуально.

Скільки товару можна ввезти до України без розмитнення для фізосіб?

Без митного порога ввезення в Україну для фізичних осіб становить еквівалент 100 євро. У разі перевищення цього ліміту сплачується податок від різниці ПДВ 20% та мито 10%.