Авіаперевезення вантажів

Авіаперевезення вантажів

Авіаперевезення вантажів

Ринок авіаційних перевезень завжди затребуваний, оскільки швидкість доставки – висока, витрати – низькі, система транспортування надійна, а ризики крадіжки та втрати вантажу низькі. Якщо ви хочете перевозити вантажі за максимально короткий час, доставка літаком — це найкращий вибір. Вантажні авіаперевезення не вимагають супроводу протягом усього маршруту. Особливо актуальними є авіа перевезення у разі відсутності альтернативного варіанту транспортування (по морю, автотранспортом). Доставка літаком часто використовується для вантажів з нетиповими параметрами, небезпечних вантажів, медикаментів, дорогих продуктів, що швидко псуються.

Компанія Cargo Support пропонує весь спектр послуг з організації міжнародного авіаперевезення вантажів. Спеціалісти нашої компанії готові виконати розрахунок вартості вантажоперевезення літаком з урахуванням тарифів авіакомпанії та всіх накладних витрат. На сьогоднішній день ПП «Карго Супорт» виступає агентом з продажу вантажних авіаперевезень. Ми працюємо безпосередньо з генеральними агентами авіакомпаній з мінімальними тарифами та гнучкою системою знижок. Вам буде надано персональний менеджер, який контролюватиме весь процес доставки. Наш досвід та глобальна мережа агентів допомагає зростати бізнесу. Команда CargoSupport під впливом потреб клієнтів розробляє логістичні рішення кожного запиту.

Доставляємо вантажі для

Індивідуальних підприємців
Юридичних осіб
Приватних осіб

Навіть при перевезенні на великі відстані ваш вантаж знаходиться у надійних руках. Кваліфіковані та досвідчені співробітники, які застосовують новітні системи, цілодобово дбають про те, щоб ваш вантаж був своєчасно доставлений до пункту призначення у будь-якій точці світу – максимально безпечним та економічним способом. Незалежно від пункту відправлення, пункту призначення, розміру або типу вантажу, ми маємо повний набір послуг з авіаперевезень, які завжди будуть відповідати вашому бюджету та вимогам.

З нових напрямків, які ми активно розвиваємо, — це доставка товарів авіатранспортом.в США на Amazon, тоді як більшість доставляють лише з Амазону. Для відправки ваших товарів на Amazon ми надаємо послуги Преп-центру в США.

Вартість авіаперевезення

У вартість авіаперевезення входять: бронювання місця, збір за оформлення авіанакладної, збір за безпеку, паливний збір, авіафрахт. У тариф авіаперевезення не входять витрати на забирання вантажу та доставки його в аеропорт, витрати на доставку вантажу з аеропорту на склад одержувача, вартість розвантажувально-вантажних робіт, складського зберігання та закриття митних процедур в аеропорту.

Кожне замовлення – індивідуальне, саме тому у нас немає стандартних ставок, пропонуємо доступні ціни на авіавантажні перевезення та гарантуємо своєчасну доставку вантажів будь-якого типу, включаючи негабаритні, небезпечні, що швидко псуються. Наші розцінки на вантажні авіаперевезення доступні не лише великим компаніям, а й невеликим комерційним організаціям. Ми всі прораховуємо під Ваше міжнародне вантажоперевезення та даємо реальні ставки!

Стандартні послуги авіаперевезень:

 • Доставка вантажів у міжнародні аеропорти Бориспіль та Львів;
 • Забор груза «от двери» отправителя в стране отправления;
 • Доставка «до дверей» одержувача;
 • Подготовка необходимых экспортно-импортных документов;
 • Митне оформлення вантажу в аеропорту;
 • Контроль процесса доставки груза от отправителя к получателю;
 • Організація страхування вантажів для повітряного перевезення.

Вантажні авіаперевезення у воєнний час

Війна, розв’язана росією проти нашої країни, зробила на час військових дій неможливою здійснювати авіаперевезення вантажів в Україні. Можливою альтернативою прямих вантажних авіаперевезень стала змішана схема доставки, при якій вантаж літаком доставляється в європейські аеропорти, після чого автотанспортом перевозиться в Україну. Аналогічно здійснюється експорт з України. Дрібні вантажі консолідуються на складах у спокійних регіонах України, а потім доставляються до європейського аеропорту, звідки здійснюється авіаперевезення одержувачу.

Що можемо перевезти

Стандартные грузы

Стандартні вантажі

Крупногабаритные грузы

Великогабаритні вантажі

Хрупкие и ценные грузы

Крихкі та цінні вантажі

Небезпечні вантажі

Небезпечні вантажі

Коли терміни доставки є головним пріоритетом – радимо скористатися послугою вантажних авіаперевезень. Ми пристосовуємось до потреб клієнта, щоб запропонувати, що він шукає:

 • регулярні надсилання;
 • доставка з Китаю та США від 48 годин;
 • відправлення MSDS вантажів;
 • негабаритні доставки;
 • експедирування в аеропорту;
 • локальні послуги;
 • експрес-доставка.

Наша найбільша цінність – це наші клієнти, тому ми постійно розвиваємо наші послуги, такі як розширення географічної пропозиції та транспортних послуг, підвищення кваліфікації наших співробітників, впровадження різноманітних інновацій для зниження транспортних витрат та покращення якості вантажних перевезень.

Виникли питання щодо послуги вантажоперевезення літаком? Отримайте консультацію менеджера і отримайте відповідь на всі питання, що Вас цікавлять.

phone+380664503545

  info@cargosupport.com.ua

Для попереднього розрахунку вартості доставки ви можете замовити онлайн розрахунок авіаперевезення, а потім звернутися до наших менеджерів за уточненнями.
×

Розрахунок вартості вантажного авіаперевезення

   ❋ Поля обов’язкові для заповнення

FAQ – ТОП питань та відповідей про авіаперевезення грузов

Які складові входять у ціну авіа перевезення?

 • Ціна доставки вантажу повітрям залежить від тарифу перевезення до аеропорту призначення, який застосовує авіакомпанія до конкретного вантажу і залежить від його габаритів та ваги.
 • Для небезпечних вантажів до складу ціни додасться вартість оформлення декларації небезпечного вантажу.
 • Вартість обробки вантажу терміналом аеропорту вильоту.
 • Збір за оформлення авіанакладної (AWB).
 • Якщо для транспортування необхідний особливий температурний режим, застосовується надбавка за перевезення вантажів під температурним режимом.
 • У разі авіаперевезення цінних вантажів надбавка за перевезення цінних вантажів.

Як скоротити витрати на авіаперевезення вантажів?

Для того щоб скоротити витрати на авіаперевезення треба правильно розрахувати співвідношення обсягу і маси вантажу. При цьому не доведеться платити за повітря, що перевозиться, тому що вартість перевезення залежить від об’ємної ваги і у разі якщо об’ємна вага більша фактичного до розрахунку тарифу авіа фрахту береться об’ємна вага. Розрахувати об’ємну вагу вантажу можна за допомогою калькулятора об’ємної ваги.

Як відбувається процес авіаперевезення вантажів за кордон?

 • надсилаєте нам запит на авіаперевезення вантажу по телефону, форму зворотного зв’язку або e-mail;
 • наші менеджери зв’язуються з вами та надають комерційну пропозицію;
 • підписуєте заявку та договір та транспортно-експедиторські послуги;
 • узгоджуйте з менеджером всі деталі перевезення;
 • бронювання авіаперевезення вантажів;
 • забір вантажу від зручного місця або самостійну доставку в аеропорт;
 • оформлення авіанакладної та здавання вантажу на склад аеропорту;
 • митне оформлення (самостійно або нашими митними брокерами);
 • управління перевезенням до закінчення перевезення;
 • за бажанням клієнта організація митного оформлення в країні прибуття та доставка одержувачу

Ви можете допомогти перевезти особисті речі до іншої країни?

Так ми надаємо послуги авіаперевезення особистих речей, а також митного оформлення.

Як упакувати товари для авіаперевезення?

При підготовці вантажу до відправлення варто завжди звертати увагу на його упаковку. Вона повинна забезпечувати збереження вантажу та захищати від механічних пошкоджень та впливу опадів. Всередині упаковки вантаж має бути зафіксовано. Вага однієї картонної коробки не повинна перевищувати 80 кг.