Доставка вантажів з Китаю

Доставка вантажів з Китаю в Україну

Доставка та митне оформлення вантажів з Китаю

Доставка та митне оформлення вантажів з Китаю

Наша компанія надає повний спектр послуг з перевезення вантажів водним, автомобільним та авіа транспортом, а також митному оформленню вантажів з Китаю та інших країн.

Не секрет, що потреба в якісних та надійних транспортних та експедиторських послугах постійно зростає, тому асортимент міжнародних перевезень постійно розвивається та вдосконалюється. Активно мінливі умови сучасного ринку економіки диктують свої високі вимоги до перевезення вантажів та вантажів великі відстані. Послуги з міжнародної доставки вантажів сьогодні найбільш затребувані.

Доставка з Шанхаю

Доставка з Шанхаю

Сьогодні Шанхай вважається одним з найбільших економічних центрів не тільки Китаю, але і всього світу. За останні двадцять років це одне з найбільших міст світу. Він розташований у дельті Янцзи на сході Китаю.

Доставка вантажів з Шеньчжень

Доставка з Шеньчжень

Порт Шеньчжень розташований в Південно-Китайському морі і є одним з найжвавіших контейнерних портів Китаю з інфраструктурою, що швидко розвивається для бізнесу і транспорту в Китаї. Він знаходиться в провінції Гуандун і на півдні межує з Гонконгом.

Доставка вантажів з Ціндао

Доставка вантажів з Ціндао

Ціндао — місто на східному узбережжі Китаю, розташоване в басейні Хуанхе в провінції Шаньдун при вході в бухту Жовтого моря. Він зростає і продовжує розвиватися за рахунок розвитку технологічних та туристичних центрів.

Доставка вантажів з Нінбо

Доставка з Нінбо

Нінбо розташований на північному сході провінції Чжецзян і є одним з найважливіших портових міст східного Китаю, а також відомим культурним та історичним місцем. Назва міста означає «спокійні хвилі».

Гуанчжоу (Guangzhou) - китайский город

Доставка из Гуанчжоу

Гуанчжоу є найбільшим центром промисловості та торгівлі у Китаї. Це всесвітньо відомий центр легкої промисловості. У Гуанчжоу знаходиться близько ста оптових ринків різних видів товару та сотні тисяч промислових підприємств.

Тяньцзінь - китайське місто

Доставка з Тяньцзінь

Тяньцзінь (天津市) – один із чотирьох мегаполісів, що знаходиться під безпосереднім керівництвом уряду КНР. Під його юрисдикцією знаходиться 16 районів, загальна площа яких становить 11 943 км², постійне населення 15.5 млн. Тяньцзінь розташоване на півночі Китаю, на сході – з морем Бохай./p> Сямень (Xiamen) у Китаї

Доставка з Сяминь

Сяминь (Xiamen) — острівне місто, раніше відоме як Сямень або Амой, стає найвишуканішим містом південного Китаю. Він розташований на двох великих островах та прилеглому узбережжі материка. Це велике промислове та портове місто. Одна з галузей економіки міста – виробництво та продаж будівельного каменю. Майже 70% імпорту та експорту будівельного каменю з Китаю забезпечує острів. Тут виготовляються вироби з натурального каменю – оніксу, мармуру, граніту, нефриту, а також плитка, матеріали для обробки з каменю і т.д.

Морський порт Далянь

Доставка з Далянь

Далянський порт – це найпівнічніший транспортний вузол Китаю з цілорічною навігацією. Основні напрямки вантажоперевезень порту є: Південна Азія, Далекий Схід, Північна Америка та Європа. Порт відправляє та приймає вантажі з 300 морських портів у 160 країнах світу.

Доставка в Гонконг - найбільш населене місце на Землі.

Доставка з Гонконгу

Гонконг є найгустонаселенішим місцем на Землі. За площі всього 426 квадратних миль і населення сім мільйонів людей. В даний час спеціальний адміністративний регіон Китайської Народної Республіки.

Доставка из Тайваня

Доставка з Тайваню

З середини 1980-х років економіка Тайваню зазнала швидких структурних змін: традиційне сільське господарство та ремесла поступилися місцем науці, передовим технологіям та послугам. Через обмежені сировинні ресурси велика увага приділялася в основному розвитку обробної промисловості (хімічної, текстильної, електротехнічної, будівельної).

Розрахунок вартості доставки з Китаю

Наша компанія пропонує швидку та недорогу доставку будь-яких товарів з Китаю. Ми допомагаємо розвиватися бізнесу для сотень клієнтів з різних сфер діяльності і пропонуємо дійсно вигідні рішення для кожного клієнта, прагнемо встановити довгострокові, надійні відносини з усіма Клієнтами, незалежно від обсягу, галузі, розташування та інших моментів. Якщо вам потрібна швидка доставка з Китаю в Україну, ми готові надати найкращий сервіс за розумною ціною.

phone+380664503545

  info@cargosupport.com.ua

Для попереднього розрахунку вартості доставки ви можете скористатися калькулятором доставки з Китаю, а потім звернутися до наших менеджерів за уточненнями.

Калькулятор доставки з Китаю

×

Калькулятор доставки з Китаю

Доставка Китай - Украина

   ❋ Поля обов’язкові для заповнення