Мультимодальні перевезення вантажів

Мультимодальні перевезення вантажів

Мультимодальні перевезення вантажів

Мультимодальні перевезення є доставкою товарів, яку організує одна фірма двома або більше видами транспорту. Відповідальність за доставку вантажу перед замовником лягає на перевізник – мультимодальний транспортний оператор. Головна особливість цього типу транспортування полягає в тому, що він єдиний можливий спосіб доставки за відсутності прямого повідомлення між пунктами відправлення та прибуття, а також коли перевезення одним видом транспорту обходиться занадто дорого або займає багато часу.

У більшості Випадком одним із видів транспорту є автомобільний, який дозволяє легко доставляти вантажі безпосередньо до призначеного пункту призначення. Головною особливістю мультимодальних (комбінованих перевезень) є той факт, що більша частина перевезень здійснюється морським або залізничним транспортом, але доставка здійснюються автомобільним транспортом. Якщо пріоритетним завданням є швидкість доставки вантажу, оптимально використовувати повітряний транспорт, незважаючи на те, що таке перевезення обходиться дорожче.

Як відбувається мультимодальне перевезення

Як відбувається мультимодальне перевезення

Мультимодальне перевезення вантажів виглядає таким чином. Зі складу відправника товар прямує до пункту відбуття. Далі слідує прибуття продукції до місця призначення, після чого здійснюється його доставка безпосередньо замовнику. Ціна на мультимодальні перевезення вантажів залежить від багатьох факторів. Серед них – складність маршруту, особливості вантажу тощо. Вибір схеми міжнародного мультимодального перевезення вантажів залежить від завдання, поставленого клієнтом. Найбільш оптимальним варіантом є мультимодальні контейнерні перевезення, які дозволяють максимально знизити тимчасові та фінансові витрати на зайве перевантаження.

Переваги мультимодальних перевезень

  • можливість доставити товар практично до будь-якої точки світу;
  • дозволяють знизити вартість транспортування через диференціацію способу доставки;
  • економія часу на самостійному укладанні договорів з різними перевізниками;
  • збільшує кількість можливих варіантів транспортування;
  • дозволяє покращити якість послуг;
  • забезпечує швидку та своєчасну доставку;
  • знижують ризик пошкодження товару;
  • дозволяє перевозити більшу частину вантажу за один раз.

Сьогодні мультимодальні перевезення – найкраще рішення для клієнтів, які хочуть швидко та якісно, ​​а також недорого та безпечно перевезти різні види вантажів.

Як замовити мультимодальне перевезення

Компанія CargoSuport здійснює мультимодальні перевезення як самостійно, так і за допомогою широкої мережі партнерів по всьому світу. Скориставшись перевагами кожного виду транспорту, ми розробимо рішення та маршрути, оптимальні для вас за термінами та вартістю.

Фахівці нашої компанії мають великий досвід у логістичній сфері та здійснюють ефективну організацію мультимодальних перевезень незалежно від характеру товару, що доставляється. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на кваліфіковане обслуговування та наступні переваги:

Своевременные поставки согласно срокам

своєчасне постачання відповідно до термінів, зазначених у договорі

Гарантия целостности грузов

гарантія цілісності вантажів

Лояльне ціноутворення та доступні тарифи

лояльне ціноутворення та доступні тарифи

Ми максимально надійно забезпечуємо своїх клієнтів усім необхідним — це повна консультація, допомога з митною документацією, питання пов’язані з документацією та інші питання, що Вас цікавлять.

Будемо раді розпочати нашу з Вами співпрацю та відповісти на будь-які Ваші запитання. Узгодивши з замовником основні параметри перевезення, наші фахівці складуть маршрут та розрахують вартість мультимодального перевезення.

Дзвоніть, будемо раді будь-якій співпраці.

phone+380664503545

  info@cargosupport.com.ua

Для попереднього розрахунку вартості доставки ви можете замовити онлайн розрахунок доставки вантажу, а потім звернутися до наших менеджерів за уточненнями.
×

Розрахунок мультимодального перевезення вантажу

   ❋ Поля обов’язкові для заповнення/p>