Міжнародні Автомобільні вантажні перевезення

Міжнародні Автомобільні вантажні перевезення

Міжнародні Автомобільні вантажні перевезення

Якщо ваша компанія планує розширюватися та займатися зовнішньоекономічною діяльністю, то, швидше за все, вам знадобиться перевезення вантажів у міжнародному сполученні. Міжнародні вантажоперевезення автотранспортом вирішують цю проблему та дають оптимальне співвідношення ціни та якості. Замовляють доставку товарів з різних країн не лише великі та середні компанії, а й підприємці-початківці. Міжнародні перевезення вантажів автомобілем потрібні, оскільки товари транспортують цілодобово, т.к. автомобілі не залежать від роботи вокзалів, портів та аеропортів, тому доставка у такий спосіб швидка.

 

Компанія CargoSupport пропонує комплекс послуг з переміщення вантажів як з України в Європу, Кавказ, Близький Схід та Середню Азію, так і в Україну. Гарантуємо своєчасну доставку вантажів у цілості та безпеці. Вантажоперевезення проводиться в найкоротші терміни. Вартість міжнародного вантажоперевезення залежить від типу вантажу, протяжності маршруту та додаткового сервісу. Ми попередньо обговорюємо приблизний термін доставки товару до пункту призначення. Співробітники компанії, покладаючись на знання та багаторічний досвід роботи з різноманітними групами товарів, допоможуть доставити вантаж у потрібне місце і час:/p>

  • перевезення вантажу в окремому автомобілі;
  • у складі збірного вантажу;
  • можливість використання митно-ліцензійних складів у Європі;
  • щодня вільний авто транспорт у будь-якій точці Європи;
  • консолідація великогабаритних та малогабаритних вантажів.

Чому з нами варто співпрацювати

Своєчасне постачання згідно з термінами

своєчасне постачання відповідно до термінів, зазначених у договорі

Гарантія цілісності вантажів

гарантія цілісності вантажів

Лояльное ценообразование и доступные тарифы

лояльне ціноутворення та доступні тарифи

Якщо вам необхідно швидко, якісно, з гарантією безпеки організувати міжнародне автомобільне вантажоперевезення, ми готові надати в цьому всю необхідну допомогу.

Великий досвід в автомобільних вантажоперевезеннях дозволяє нам виконувати процедуру доставки та оформлення надійно та оперативно. Наша компанія розробляє оптимальні маршрути вантажоперевезень, а також проводить митне очищення вантажів.

Команда фахівців здійснює повний контроль кожному етапі транспортування. Ви у свою чергу будь-якої миті можете дізнатися, де знаходиться ваш вантаж. Ми надаємо послуги міжнародного транспортування автомобільним транспортом різних вантажів, у тому числі з використанням мультимодальних транспортних схем, оформимо всі необхідні документи, дозволи, митні декларації тощо.

Доставляємо вантажі для

Індивідуальні підприємці
Юридичних осіб
Приватних осіб

Международная доставка грузов с компанией «Cargo Support» — це швидкість, відповідальність, зручна логістика, низькі ціни, гарантія розмитнення.

Наші логісти знаходять оптимальні рішення навіть для складних завдань, оптимізуючи фінансові та тимчасові витрати, якщо за справу беремося ми.

Якщо ви вирішили замовити перевезення в нашій компанії, то ми підберемо для вас оптимальний транспортний засіб, складемо логістичний маршрут.

Дзвоніть, будемо раді будь-якій співпраці.

phone+380664503545

  info@cargosupport.com.ua

Для попереднього розрахунку вартості доставки ви можете замовити онлайн розрахунок автоперевезення, а потім звернутися до наших менеджерів за уточненнями.
×

Розрахунок вартості вантажного автоперевезення

   ❋ Поля обов’язкові для заповнення

Види вантажоперевезень