Нотатки логіста | Авто доставка вантажів

Авто CargoSupport

Ви шукаєте зручне рішення по авто доставці товару з Європи чи України? Хочете зменшити витрати на міжнародну логістику?
Компанія Карго Супорт готова поділитися досвідом та лайфхаками у сфері автоперевезень.

Перше: перед тим як розпочати організацію авто доставки вантажу, зверніть увагу на габарити, вагу та характер упаковки. Залежно від цих параметрів можна заощадити на доставці вантажу. Малогабаритний та компактно упакований товар вигідно везти у складі збірного вантажу та штабелювати (ставити коробки одна на одну).

Вантаж від 200 кг з Італії, Іспанії, Німеччини, Польщі, Нідерландів, Великої Британії, Близького Сходу – найвигідніше доставити як збірний вантаж, тому що замовник платить лише за місце, яке займає товар.

Карго Супорт пропонує сервіс – консолідацію товару в Польщі. Завдяки якому можна заощадити на перевезенні вантажу. Що це означає? Ми використовуємо транспорт, який знаходиться ближче до місця завантаження в Іспанії, Італії, Португалії, Німеччині, Швеції, Австрії, Нідерландах, відвантажуємо товар, веземо на склад до Польщі, там його перевантажуємо в транспорт до інших вантажів в Україну та доставляємо одержувачу.< /p>

Друге: кожен автомобільний рейс має певний маршрут. Логіст планує дати, міста, склади та митниці для завантаження та вивантаження до того, як транспорт виїхав. Щоб уникнути втрат на далекі переїзди чи пошуки вантажу. Саме тому рекомендуємо заздалегідь бронювати автотранспорт, щоб саме вас додали в маршрут.

Великі партії вигідно возити окремою фурою. Окрім обсягу від 5 м3 до 120 м3 з максимальною вантажопідйомністю до 22 тонн. Є й інша перевага окремого автотранспорту — переміщення заданим маршрутом замовника в максимально швидкі терміни, відсутність контакту з вантажами інших клієнтів, чужих складів, брокерів.

Третє: при міжнародних перевезеннях важливо враховувати графік роботи митних та інших дозвільних органів. Оскільки з товаром необхідно провести митні процедури, а не всі пости чи організації працюють у вихідні, у святкові дні, а без цього транспорт не може виїхати з країни.

Великі партії вигідно возити окремою фурою. Крім обсягу від 5 м3 до 120 м3 з максимальною вантажопідйомністю до 22 тонн. Є й інша перевага окремого автотранспорту — переміщення заданим маршрутом замовника у максимально швидкі терміни, відсутність контакту з вантажами інших клієнтів, чужих складів, брокерів.

Третє: при міжнародних перевезеннях важливо враховувати графік роботи митних та інших дозвільних органів. Оскільки з товаром необхідно провести митні процедури, а не всі пости чи організації працюють у вихідні, у святкові дні, а без цього транспорт не може виїхати з країни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *