Особливості авіадоставки вантажів до Канади з України

Особливості авіадоставки вантажів до Канади з України

Авіадоставка до Канади

Канада – друга за географічним простором країна Миру, але 90% її населення проживає вздовж кордону зі США в смузі всього 200 км, залишаючи більшу частину гігантської території в 9,9 млн. км² чимось на зразок гігантського заповідника. Як і слід очікувати у великій та малонаселеній країні авіатранспорт є дуже важливою частиною канадської економіки.

Особливості вантажоперевезень у Канаді

Авіадоставка вантажів займає особливу нішу в економіці Канади. Будь-яка поїздка на відстань понад 500 км, а також вантажне перевезення найефективніше може бути здійснено авіаційним транспортом. В умовах вічної мерзлоти, великої кількості озер і боліт, будувати автомобільні або залізниці дуже дорого. Для внутрішніх районів і населених пунктів, розділених великими водоймищами для доставки вантажів автомобільним транспортом північ від Канади використовують зимові дороги. Вантажні автомобільні перевезення здійснюються по замерзлих озерах «крижаним дорогам життя».

Крижані дороги життя в Канаді

Федеральний уряд Канади приділяє велике значення розвитку авіатранспортної галузі. Для цього будуються та вводяться в експлуатацію нові аеропорти, що обслуговують регулярні рейси. Федеральний уряд Канади регулює діяльність авіаперевізників за допомогою систем ліцензування експлуатації літаків, розробляє та контролює систему правил авіаперевезень, а також ціни та якість послуг, що надаються.

Організації, що працюють у сфері авіаперевезень, а також обслуговування аеропортів користуються привілеями, що набагато перевищують вигоди, що отримуються платниками податків інших сфер діяльності Канади.

Згідно із законодавством Канади місцева влада може взяти на себе володіння, експлуатацію або часткову експлуатацію федеральних аеропортів. Транспортна політика призвела до злиття дрібних авіакомпаній і тому зараз на ринку трансконтинентальних маршрутів далекого проходження Канади 3 перевізники (Air Canada, Canadian Airlines International Ltd і Wardair).

Найбільші Air Canada, Canadian Airlines International Ltd створили альянси, що включають часткове або повне володіння з меншими авіаперевізниками. Практично всі великі та середні авіакомпанії Канади нині є членами однієї з цих двох груп.

Air Canada володіє 100% часткою прямо або опосередковано в 4-х канадських регіональних авіакомпаніях: AirBC Ltd, Air Ontario Inc, Air Alliance Inc и Air Nova Inc. Canadian Airlines є правонаступником 4 попередніх авіакомпаній (Canadian Pacific Air Lines, Eastern Provincial). Airways, Nordair и Pacific Western Airlines, яка об’єдналася для створення нової авіакомпанії у 1987 році, а Wardair була придбана у 1989 році. Canadian Regional Airlines Ltd, 100-відсоткова дочірня компанія Canadian Airlines, була утворена в 1991 році з трьох регіональних приміських авіакомпаній. : Time Air, Ontario Express и InterCanadian (InterCanadian был продан в 1998 году).

Авіакомпанія Канади Air Canada

Більшість канадських авіаперевізників є членами Асоціації повітряного транспорту Канади, що базується в Оттаві, а авіакомпанії, що надають міжнародні регулярні рейси, також належать до Міжнародної асоціації повітряного транспорту, що базується в Монреалі.

Коли авіадоставка вантажів незамінна

Спосіб авіадоставки вантажів у Канаді незамінний у таких випадках:

  • пріоритетна висока швидкість доставки;
  • вантаж вимагає надійного захисту від зовнішніх впливів, коли транспортується крихкий товар;
  • товари із закладеною часткою прибутку на 30% і більше. Це може бути електроніка, косметика та інші вантажі, прибуток від продажу яких перекриє витрати на авіаперевезення;
  • швидкопсовані товари, продукти харчування, ліки.

Авіадоставка в Канаду з України

Вам потрібно доставити вантаж з Канади або перевезти вантаж до Канади? CargoSupport виконає цю роботу за вас у найкоротші терміни та без жодних проблем.

Авиадоставка в Канаду из аэропорта Борисполь от компании CargoSupport включает в себя большое количество услуг, которые необходимых для успешного осуществления авиатраспортировки:

  • доставка вантажу до аеропорту;
  • розвантаження та здавання на склад вантажного терміналу;
  • митне оформлення;
  • відстеження переміщення вантажу, контроль за дотриманням термінів доставки;
  • оформлення всіх документів для отримання вантажу клієнтом.

Співробітники нашої компанії допоможуть розібратися в тонкощах авіадоставки та оперативно зроблять пропозицію щодо вартості перельоту. Таку можливість ми надаємо клієнтам, здійснюючи максимальну оптимізацію їх витрат. Коли у Вас є потреба в авіадоставці – звертайтесь.

phone+380664503545

  info@cargosupport.com.ua

Авіадоставка в Канаду з України

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *