Авіаперевезення Вантажів | Авіадоставка

Авіаперевезення Вантажів | Авіадоставка

Вантажні авіаперевезення

Вантажні авіаперевезення – це швидкий, економічно ефективний, а також надійний метод транспортування товарів на великі відстані за порівняно невеликий проміжок часу.

Ми живемо у світі, який глобально пов’язаний з використанням високих технологій, однією з яких є авіаперевезення. Для авіаперевезень характерно те, що відстані не є проблемою і цей вид транспортування дозволяє доставити вантаж у різні частини світу незалежно від дальності дистанції. Вантажними авіаперевезеннями користуються не лише великі компанії, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, а й дрібні організації.

На початку двадцятого століття стали широко використовуватися як основні варіанти доставки різні форми вантажних перевезень такі як: залізничні, наземні, морські та авіаперевезення. В даний час існує багато компаній, які мають широкий спектр послуг з доставки вантажів і можуть надати свої послуги як на національному, так і на міжнародному рівні.

Історія вантажних авіаперевезень

Завдяки розширенню масштабів зовнішньоекономічної діяльності, а також комерціалізованих авіаперевезень, авіаперевезення стали індустрією і почали розвиватися в геометричній прогресії. За останні 40 років зростання цієї галузі стало особливо швидким. Перше перевезення з використанням авіатранспорту датується 1910 роком. Вона відбувалася у США між Дейтоном та Колумбом. Це сталося у штаті Огайо. Першим вантажним авіаперевезенням була доставка рулону шовку для магазину одягу.

Відразу після першого транспортування вантажу з використанням авіатранспорту компанії почали використовувати цей потужний інструмент, який став доступним для швидкої доставки навіть у найвіддаленіші пункти призначення.

Багато хто вважає, що Друга світова війна стала тим часом, коли авіаційні вантажні перевезення показали для всього світу свою важливість і потенціал. На той час літаки використовувалися не тільки для перевезення людей, але й для доставки продуктів харчування, продовольства та навіть бомб. З іншого боку, технології, які використовувалися для створення літаків значно покращилися в ті роки. Вони принесли потужніші двигуни, які дозволили витримати більшу вагу, а також летіти швидше і далі. Ці розробки виявилися важливими для галузі вантажних авіаперевезень і викликали її стрімке зростання після Другої світової війни.

В даний час і серед безлічі варіантів вантажних перевезень, авіаперевезення часто розглядаються як одне з найефективніших рішень з точки зору швидкості доставки. так і вартості. У багатьох випадках єдиним способом доставки вантажів може стати авіаперевезення особливо при перевезеннях на далекі відстані, а також при міжнародних вантажних перевезеннях, коли інші способи транспортування такі як: морські, вантажні та залізничні не можуть забезпечити необхідну швидкість.За допомогою цього виду перевезень товари можуть бути швидко і ефективно доставлені на далекі відстані. З іншого боку транспортно-експедиторські компанії, які займаються терміновими замовленнями або значно відстають від графіка доставки, можуть скористатися авіаперевезенням навіть на короткі відстані. Тип товарів та товарів може бути доставлений авіатранспортом. У порівнянні з іншими способами доставки товарів авіаперевезення вважаються найдорожчими. У зв’язку з цим багато компаній вважають за краще використовувати його для доставки тих продуктів, які мають бути доставлені до місця призначення максимально швидко та безпечно.

Крім цього авіаперевезення можуть вважатися одними з найефективніших методів доставки, особливо з точки зору часу та витрат. Щоб вибрати цей спосіб доставки вантажів, вам необхідно враховувати безліч різних факторів і перш за все це стосується важливості товарів, які будуть відправлені. перевезень. Планування поставок забезпечує економію вартості перевезення і забезпечує своєчасну доставку. Експедиторські компанії надають такий сервіс своїм клієнтам. Іноді потрібно доставити продукти харчування або ліки в інші країни або важкодоступні місця. З огляду на характер вантажу така доставка має бути максимально швидкою. З цією метою інші види транспорту недостатньо ефективні. Тому авіаперевезення є єдиним рішенням з точки зору швидкості доставки та вибір цього способу транспортування буде найбільш економічно ефективним.

Авиаперевозки грузов

Авіаперевезення вантажів – це дорогий спосіб доставки товарів, але це не єдиний метод якими компанії користуються для своїх постачань. Таким чином, загальні витрати на транспортування не будуть порушені значно. З іншого боку авіаперевезення вантажів мають інші переваги для всього ланцюга поставок. Наприклад — знижується ймовірність додаткових непередбачених витрат, таких як форс-мажорні ситуації, які часто бувають під час перевезення автомобільним транспортом.

Переваги авіаперевезення вантажів

Авіаперевезення вантажів мають кілька переваг у порівнянні з іншими видами перевезень і завдяки яким компанії всього світу користуються вантажними авіаперевезеннями.

  • Перша і найважливіша перевага — це експрес-доставка вантажів. Завдяки експрес-доставці можна доставити терміновий вантаж практично в будь-яку точку світу. Це особливо важливо для середнього та малого бізнесу тому що завдяки такому методу доставки можна швидко та ефективно вести зовнішньоекономічну діяльність. так популярний у світі.
  • Однією з найважливіших переваг авіаперевезень – це безпека та надійність. Авіаперевезення вантажів забезпечують високий рівень безпеки, оскільки в основному це відбувається в аеропортах та авіалініях, де контроль над вантажем та перевезеннями здійснюється особливо ретельно. З іншого боку, крім випадкових затримок пов’язаних з нельотною погодою, авіаперевезення мають найнижчу ймовірність затримок у порівнянні з іншими способами доставки вантажів.

Морські перевезення вважаються одним із найдешевших видів вантажних перевезень серед вантажних перевезень. Однак багато компаній при відправленні невеликих партій товарів вважають за краще вибирати авіаперевезення через портові збори, які при морських перевезеннях значно перевершують збори аеропорту. Крім цього у різних країнах встановлені митні ліміти для безмитного ввезення. Наприклад у США митний ліміт становить 800$, в Україні – 100€. Це означає, що якщо загальна ціна партії товару не перевищує мінімального митного ліміту для безмитного ввезення, вантаж звільняється від оподаткування митними зборами. Це особливо зручно при експрес-доставки вантажу. У цьому випадку компанія міжнародної експрес-доставки забере вантаж зі складу відправника та доставить до дверей отримувача. При цьому митні збори в країні відправлення та призначення платити не доведеться./p>

Види авіаперевезень

Існує три основні види доставки авіаційних вантажів. Більшість компаній, що займаються авіаційними вантажними перевезеннями, можуть надати ці засоби доставки вантажів повітряним транспортом. Кожен клієнт повинен вибрати найкращий варіант, який йому найбільше підійде.

Види авіадоставки

  1. Найближчий рейс (Next flight out)
  2. Консолідована доставка (Consolidated shipping)
  3. Відкладена доставка (Deferred)
Вантажний літак

Крім цього ще існує послуга замовлення чартерного рейсу, але цей вид авіадоставки є найдорожчим. Нижче ми представимо ці три різні типи більш детально:

1. Найближчий рейс (Next flight out)

За такого виду авіадоставки товари будуть відправлені в найкоротші терміни, коли рейс стане доступним. Цей метод найбільш швидкий та ефективний. При цьому методі авіадоставки є ймовірність ризику пов’язаного з перенесенням рейсу, так як авіакомпанія, яка перевозитиме вантаж, підтверджує в останній момент. І необхідно буде скористатися за допомогою експертів компанії вантажних авіаперевезень, які допоможуть забезпечити дотримання термінів відправлення. Як правило, перевезення невеликих партій товару відбувається за цим методом без перенесення рейсу.

2. Консолідована доставка (Consolidated shipping)

При цьому методі авіадоставка вашого відправлення буде здійснюватися у складі збірного вантажу разом із відправками інших компаній. Іншими словами, багато різних клієнтів можуть використовувати один і той же рейс для надсилання своїх вантажів. Ця послуга працює за встановленим графіком і завдяки цьому методу постачальники послуг авіаперевезення можуть забезпечити більш вигідні тарифи. Оскільки дрібні компанії, які надають послуги вантажних авіаперевезень, не працюють з багатьма клієнтами, вони не можуть надавати регулярні послуги з перевезення збірних вантажів. В Україні цей спосіб відправлення використовують служби кур’єрської доставки Federal Express – TNT, UPS, DHL та інші.

3. Відкладена доставка (Deferred)

При такому типі авіаперевезень компанії відкладають перевезення вантажів з нижчим пріоритетом доти, доки вільне місце на літаку. За допомогою цієї послуги, як правило, відправники вантажу переносять відправку вантажів на третій або четвертий робочий день, щоб знайти необхідне місце. Цей тип авіаперевезення може зайняти більше часу і є дешевшим порівняно з двома вищезгаданими послугами. Тим не менш, варто відзначити, що цей тип перевезень зазвичай працює за певним та регулярним графіком.

Авіаперевезення вантажів у військовий час

Війна, розв’язана росією проти України, зробила на час неможливою здійснювати вантажні авіаперевезення в нашій країні. Можливим варіантом заміни прямого авіаперевезення вантажів з-за кордону стала мультимодальна схема, при якій вантаж авіатранспортом доставляється в європейські аеропорти, після чого автомобілем перевозиться в Україну.

Наші послуги

Наша компанія надає будь-які види вантажних перевезень, у тому числі і авіадоставку вантажів. Завдяки вантажному перевезенню літаком можна доставити ваші товари до найвіддаленіших регіонів світу протягом кількох годин. Крім цього злагоджена робота команди експедиторів, які досить досвідчені в цьому відношенні, гарантує вам дотримання графіка доставки, прийнятну вартість і збереження вашого вантажу.

phone+380664503545

  info@cargosupport.com.ua

Вантажні перевезення літаком

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *